Reinvigorator Basic

Zaawansowany codzienny suplement wspomagający naprawę komórkową, optymalizujący metabolizm i zwiększający produkcję energii.

Dawkowanie:

2 kapsułki dziennie

Wiek poniżej 60 lat: 2 kapsułki raz dziennie.
Wiek 60-65 lat: 2-3 kapsułki raz dziennie.
Wiek powyżej 65 lat: 3 kapsułki raz dziennie.

Przekierowanie na stronę producenta

O produkcie:
  • Pomaga w odnowie komórkowej

  • Zwiększa produkcję energii

  • Pomaga w optymalizacji metabolicznej

  • Promuje zdrowe starzenie się

  • Obsługuje zdrowe cykle snu

Produkt wegański

Bez konserwantów

Herbalmax Reinvigorator został starannie opracowany zgodnie z wieloletnimi badaniami nad długowiecznością i starzeniem się. Głównym składnikiem Reinvigoratora jest mononukleotyd nikotynamidowy (NMN). NMN jest prekursorem dinukleotydu nikotynoamidoadeninowego (NAD +), krytycznego koenzymu, który bierze udział w tysiącach procesów komórkowych. Badania wykazały, że NAD + zmniejsza się wraz z wiekiem, a spadek ten wiąże się z patologią związaną z wiekiem i różnymi chorobami.

Porównanie produktów

Poziomy NAD + maleją wraz z wiekiem

Badania wykazały, że poziomy NAD + zmniejszają się wraz z wiekiem. Badania przeprowadzone zarówno na modelach myszy, jak i na ludziach wykazały związane z wiekiem spadki krążącego NAD +. NAD + bierze udział w wielu procesach komórkowych, w tym w utlenianiu kwasów tłuszczowych, wydzielaniu insuliny i metabolizmie lipidów. Dysfunkcje w tych i innych funkcjach komórkowych zależnych od NAD + są związane z kruchością i patofizjologiami, które stają się częstsze z wiekiem.

Zaobserwowana korelacja między poziomami NAD + a starzeniem potwierdza koncepcje,

że NAD + może odgrywać rolę w starzeniu się komórek i długowieczności.

Suplementacja NAD + prekursora zwiększa żywotność modeli myszy

Badania na modelach mysich wykazały, że suplementacja NMN może wydłużyć życie, zmniejszyć i osłabić związane z wiekiem. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że NAD + jest koenzymem dla rodziny białek sirtuiny, które mogą aktywować szlaki naprawy komórek i które wykazały udział w wydłużaniu życia i długości życia.

 

Zaobserwowana korelacja między poziomami NAD + a starzeniem potwierdza koncepcje, że NAD + może odgrywać rolę w starzeniu się komórek i długowieczności.

 

„Utrzymanie wewnątrzkomórkowego NAD + może zatem być korzystne w przeciwdziałaniu przynajmniej niektórym procesom zwyrodnieniowym komórek związanym ze starzeniem się.”

Suplementacja NMN i myszy z cukrzycą typu 2

Uzupełnienie myszy z cukrzycą NMN było w stanie poprawić patofizjologie związane z cukrzycą typu 2. Myszy, którym podano NMN, wykazywały zwiększoną wrażliwość na insulinę, obniżony poziom cukru we krwi i ogólną poprawę wskaźników metabolicznego zdrowia.

 

„Biosynteza NAD + jest zagrożona przez dietę wysoko-tłuszczową (KDW) i starzenie się, przyczyniając się do patogenezy cukrzycy typu 2”.

 

„Promowanie biosyntezy NAD + poprzez podawanie NMN, kluczowego półproduktu NAD +, może być skuteczną interwencją w leczeniu patofizjologii cukrzycy typu 2 wywołanej dietą i wiekiem. „

Suplementacja NAD i myszy modelowych z chorobą Alzheimera

Badania na modelowych myszach transgenicznych Alzheimera wykazały znaczną poprawę objawów po leczeniu NMN. Myszy leczone NMN wykazały lepszą pamięć, funkcje poznawcze, a także zmniejszenie liczby płytek beta-amyloidowych w tkance mózgowej.

„Dane dowodzą, że leczenie NMN znacznie zmniejsza wiele cech patologicznych związanych z chorobą Alzheimera”

„Podsumowując, badanie to dostarcza istotnych przedklinicznych dowodów na to, że NMN działa na odwrócenie deficytu poznawczego i znaczne obniżenie obciążenia płytkami amyloidowymi, stanami zapalnymi neurologicznymi, mózgowymi stężeniami amyloidu β oraz utratą synaps u myszy ADTg w średnim wieku”.

NMN i zdrowie naczyniowe u myszy

Usztywnienie tętnic jest związane z zaawansowanym wiekiem i jest główną przyczyną chorób serca związanych z wiekiem. Oprócz tego, że wiąże się to z problemami z sercem, sztywnienie tętnic jest powiązane z zaburzeniami poznawczymi, zaburzeniami metabolicznymi i związaną z wiekiem utratą mięśni. Traktowanie starych myszy za pomocą NMN znacznie poprawiło zdrowie tętnic i zmniejszyło sztywność tętnic w porównaniu z nieleczonymi starymi myszami.

„Wyniki tego badania dostarczają pierwszych dowodów na to, że doustna suplementacja NMN stanowi nową strategię zwalczania starzenia się tętnic i jego patologicznych następstw”.

Massudi H, Grant R, Braidy N, Guest J, Farnsworth B, Guillemin GJ. Związane z wiekiem zmiany stresu oksydacyjnego i metabolizmu NAD + w tkance ludzkiej. PLoS One. ;7(7):e42357. doi:10.1371/journal.pone.0042357de Picciotto NE, Gano LB, Johnson LC, et al. Suplementacja mononukleotydem nikotynamidowym odwraca dysfunkcję naczyń i stres oksydacyjny wraz ze starzeniem się myszy. Aging Cell. 2016;15(3):522–530. doi:10.1111/acel.12461Yoshino J, Mills KF, Yoon MJ, Imai S. Mononukleotyd nikotynamidowy, kluczowy półprodukt NAD (+), leczy patofizjologię cukrzycy wywołanej dietą i wiekiem u myszy. Cell Metab. 2011;14(4):528–536. doi:10.1016/j.cmet.2011.08.014Yao Z, Yang W, Gao Z, Jia P, Mononukleotyd nikotynamidowy hamuje aktywację JNK w celu odwrócenia choroby Alzheimera. Neuroscience Letters. 2017. 647:133-140. doi: 10.1016/j.neulet.2017.03.027

Składniki

Herbalmax - mieszanka opatentowana

Mononukleotyd β-nikotynamidowy | Pterostilben | Ekstrakty z Epimedium Sagittatum | Acai Berry i Notoginseing

Powyższe oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Poszczególne wyniki mogą się różnić.

  • Facebook

©2019 SuplementyDiety.info | Wyłączny opiekun strony internetowej i projektów graficznych LiluFX