O firmie

Zaczęło się 20 lat temu od prostej wiary: nauka leczy. Od tego czasu mamy obsesję na punkcie pionierskich inteligentnych rozwiązań dla zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi poprzez doskonałość w projektowaniu biotechnologicznym.

Herbalmax został założony wspólnie przez dr. Grant Marshall Ph.D., George Luo, Ph.D. oraz Nancy Marshall, Ph.D., O.M.D., ze szczególnym naciskiem na opracowywanie, produkcję i licencjonowanie naukowych i uznanych klinicznie naturalnych suplementów diety.

CEO, Dr Grant Marshall jest znanym na całym świecie ekspertem ds. Zdrowia publicznego i byłym naukowcem w firmie RAND Corporation. Ma wiedzę w zakresie metod badawczych oraz zdrowia psychicznego i nauk behawioralnych. Dr Marshall uzyskał stopień doktora na University of California w Los Angeles. Jest autorem ponad 100 recenzowanych artykułów w czasopismach oraz licznych rozdziałów książkowych na różne tematy dotyczące nauk behawioralnych i polityki zdrowotnej. Dr Marshall odegrał istotną rolę w walidacji produktów Herbalmax Mood Series.

Dr. George Luo otrzymał tytuł licencjata w biologii molekularnej z California Institute of Technology i doktorat w immunologii z University of Pennsylvania. Dr. Luo został przeszkolony w laboratorium światowej sławy biologa molekularnego i laureata Nagrody Nobla, Davida Baltimore'a, i jest ekspertem w dziedzinie technologii edycji genów i terapii immunogennej. Prowadził także wizyty studyjne na temat terapii komórkami macierzystymi w SMART - wspólnym centrum badawczym Massachusetts Institute of Technology i National University of Singapore.

Dr Nancy Marshall jest ekspertem ziołowym farmakologiem i klinicystą, który działa w tej dziedzinie od 1978 roku. Jest autorką i współautorką ponad 30 artykułów naukowych oraz dwóch książek. Jej obszerny podręcznik, Kompletny przewodnik do identyfikacji i charakteryzowania ziół orientalnych, stał się jednym z najczęściej używanych podręczników w dziedzinie farmakologii ziołowej od lat 90. XX wieku.

Dziś Herbalmax działa na całym świecie. Nasi wewnętrzni naukowcy i biotechnologowie tworzą, licencjonują, produkują i dystrybuują najwyższej jakości, naturalne, bezpieczne i specjalnie opracowane nutraceutyki. Inspirację odnajdujemy każdego dnia z jednego miejsca, naszego klienta.

Każdy wytwarzany przez nas zastrzeżony produkt pochodzi z mocnych i bezpiecznych składników pochodzących z naszej ziemi i jest wytwarzany w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych w biotechnologicznym centrum Południowej Kalifornii.

Jakość

Jesteśmy wyjątkowi w wyborze tylko wyjątkowych, w 100% naturalnych, aktywnych ziół do zastrzeżonej linii nutraceutyków Herbalmax. W przeciwieństwie do syntetycznych składników, koncentraty ziołowe zachowują swoją prawdziwą naturę przez cały proces produkcji. Inwestowanie w wysokiej jakości koncentraty ziołowe zamiast ekstraktów daje produkt bardziej dostępny biologicznie.

Herbalmax rozumie zapotrzebowanie współczesnego konsumenta na zdrowe odżywianie i zdrowie trawienne. Z tego powodu nigdy nie dodajemy sztucznych konserwantów i cukru jako wypełniaczy.

Produkty

Inwestujemy w najlepszą naukę i technologię i jesteśmy dumni z każdego produktu, który tworzymy. Naszą pasją jest czerpanie korzyści z każdego zioła, którego używamy, oraz zapewnienie bezpieczeństwa i skuteczności jego leczniczego celu. Stworzenie doskonałego produktu sprowadza się do prostej filozofii: wykorzystaj najlepszą naukę do zaprojektowania doskonałych produktów.

Przekierowanie na stronę producenta Herbalmax

  • Facebook

©2019 SuplementyDiety.info | Wyłączny opiekun strony internetowej i projektów graficznych LiluFX